Filtrace vzduchu

Účinná, energeticky úsporná vícestupňová filtrace vzduchu.

Proč je důležité používat zařízení pro filtraci vzduchu?

Při procesu řezání laserem mohou vznikat různé prachy, výpary nebo nebezpečné plyny, které zhoršují kvalitu vzduchu v pracovním prostředí. Naše zařízení na čištění vzduchu filtruje všechny tyto škodlivé látky a pachy tak, že produkuje ještě čistší vzduch, než je prvotní kvalita ovzduší pracovního prostředí. Čištění vzduchu má kromě zdraví obsluhy stroje prvořadý význam také z hlediska životního prostředí. Je však jedno, jaké zařízení k tomu použijeme.


Zařízení na čištění vzduchu dovážené naší společností bylo vyvinuto speciálně pro oblast laserového řezání. Jsou schopny extrahovat a neutralizovat různé mikroprášky a výpary prostřednictvím vícestupňového filtračního procesu. Odpadní vzduch nejprve prochází kovovým filtrem a poté do syntetického filtru, který zadržuje větší částice. Poté prochází vysoce účinným filtrem HEPA H13, který odpovídá EN 1822. Čistička vzduchu tak vrací do pracovního prostředí dokonale vyčištěný vzduch. Další výhodou je extrémně tichý chod a je vybaven velmi nízkoenergetickými motory třídy IE3.

Zařízení pro filtraci vzduchu TODC

Model4L6L
Materiál filtrupolyesterpolyester
Počet filtračních kazet46
Odsávací výkon3200 m3/hod4000 m3/hod
Výkon5,5 kW7,5 kW
Napětí380 V380 V
Plocha filtru82 m2120 m2
Účinnost filtrace99,99%99,99%
Objem nádrže45 litrů50 litrů
Filgrace vzduchu TODC

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Svařované segmentové lože

Každý rám lože řezacího stroje je svařen po zadlabacím a tenonovém spoji, aby se dosáhlo dokonalých mechanických vlastností a lepší stability a pevnosti.

  • stabilnější
  • přesnější
  • lepší absorbce nárazů
Automatické zaostřování laserové hlavy
  • zaostřování v průběhu řezání zvyšuje rychlost řezání
  • vysoká přesnost
  • dvojí vodní chlazení zvyšuje provozní životnost optických čoček
  • zamezení omylům či chybám při manuálním seřizování
  • automatické nastavení dle uložených parametrů
Automatická výměna trysky

Naše lasery s automatickou výměnou strysek zajistí rychlejší, produktivnější pohodlnější práci. Trysky se dokáží automaticky vyměnit, zkaliborovat i vyčistit.